درباره ما

چرا ما را انتخاب کنید

چرا ایان؟!

ايان با قدرت و خلاقيت بی‌نهایت خدماتی در سطح بین الملل ارائه می‌دهد. تیم ما با خلق ایده‌های نوین همراه با تجربه‌های غنی، به کسب و کار شما در فضای آنلاین اعتبار می‌بخشد.

خلاقیت و قدرت

ایان یک تیم خلاق و پرانرژی است که به رشد کسب و کارها کمک می‌کند تا بیشتر دیده شوند. از ویژگی بارز ایان، قدرتمند بودن درکنار انعطاف پذیری می‌باشد که به شما این امکان را می‌دهد تا کسب  کاری قوی و عین حال بروز داشته باشید.

پکیجی کامل از بهترین خدمات دیجیتال مارتینگ

شرکت ایان تمام خدمات مورد نیاز شما برای شکوفایی کسب و کارتان را ارائه می‌کند. داشتن یک وبسایت شخصی، مدیریت درست شبکه‌های اجتماعی، داشتن یک هویت بصری منحصربفرد، تبلیغات و بازاریابی اصولی و مشاوره، همه اینها درکنارهم به فروش بیشتر شما منجر می‌شود.

خدمات به سراسر جهان

شما در هرکجای جهان که باشید می‌توانید از خدمات ما استفاده کنید زیرا مشتریان ایان به ایران خلاصه نمی‌شود. ما در سرتاسر جهان از جمله آمریکا، استرالیا، عراق و... به ارائه خدمات می‌پردازیم.

بازاریابی دیجیتال

استفاده از تاکتیک‌های بازاریابی از وب سایت گرفته تا صفحه شما در شبکه‌های اجتماعی برای جذب مشتریان بیشتر.

طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی

خدمات شما هنگامی ارزش پیدا می‌کنند که با تولید محتوای قدرتمند به بازار عرضه شوند.

برندینگ

برندینگ، برند شما را به آگاهی همگان می‌رساند و نام شما بر سر زبان‌ها زمزمه می‌شود.
درباره ما

مسیر رشد پیش روی شماست

بازاریابی دیجیتال
95%
برندینگ
92%
طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی
94%

امروزه با کنار رفتن کسب و کارهای سنتی و رشد کسب و کارهای آنلاین، رقابت در این حوزه بسیار دشوار شده است. قطعا شما برای فروش اینترنتی به یک تیم قوی تبلیغاتی نیاز پیدا خواهید کرد.

ولی تبلیغات همه چیز نیست. شما برای سربلند شدن در این رقابت علاوه بر تبلیغ با کیفیت و مدیریت شده به طراحی گرافیکی، بازاریابی و… نیاز پیدا خواهید کرد.