طراحی وبسایت

چرا همه کسب و کارها به سايت نياز دارند؟

اگر شما کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کرده‌اید اما هنوز سایت مخصوص خودتان را ندارید، بدانید که کسب و کارتان روی هوا بنا شده است. داشتن یک سایت به کسب و کار شما هویت می‌بخشد. به عبارتی شما با داشتن سایت اختصاصی خاطر جمع خواهید بود که همیشه مشتریانتان را دارید و آن‌ها را از دست نخواهید داد.
زیرا نگرانی بابت از بین رفتن شبکه فروش اینترنی وجود ندارد. شما مدیر کسب و کار خودتان به صورت آنلاین هستید و هیچ تغییری مانند فیلترینگ شبکه‌های مجازی روی شما تاثیر نخواهند گذاشت.

همچنین مزایای بیشمار آن، اکثر صاحبان کسب و کار را مجاب می‌کند تا در سایت مختص به خودشان فروش داشته باشند. برای مثال شما با داشتن یک سایت منحصر بفرد فروشگاهی می‌توانید در فروش در تمامی ساعات شبانه روز را تجربه کنید. همچنین فروش شما به شهر یا منطقه خاصی محدود نمی‌شود، شما می‌توانید در تمام نقاط جهان مشتریان واقعی را پیدا کنید.

علاوه بر همه این‌ها پشتیبانی راحت سایت از مشتریان، افراد زیادی را به خرید از سایت ترقیب می‌کند. مشتری می‌تواند لحظه به لحظه وضعیت محصول خود را چک کند و خیال راحتی از بابت آن داشته باشد. در اینجا است که توسط سایت حس اعتماد بین شما و مشتری شکل می‌گیرد.

ایان این کار را برای شما انجام می‌دهد. طراحی سایت فروشگاهی، آموزشی، شرکتی، خدماتی و… از خدمات ایان است که توسط متخصصان حرفه‌ای ارائه می‌شود.

ایجاد هویت برای کسب و کار
فروش در تمامی ساعات شبانه روز
تجربه کاربری بهتر
پشتیبانی راحت‌تر مشتری

داشتن سایت چه مزایایی برای کسب و کار شما دارد؟

اعتماد سازی خانه همیشگی مدیریت راحت مشتری افزایش فروش

هرچقدر بتوانید اعتماد افراد بیشتری را جذب کنید، کسب و کار قدرتمندتری خواهید داشت. به دست آوردن اعتماد مشتریان جدید مانند پیدا کردن طلا در دل خاک می‌ماند. زیرا در نزدیکی آن تکه طلایی که پیدا کرده‌اید معدن بزرگی از طلا وجود دارد. این طلاها مثل مشتری برای شما هستند.
با جلب اعتماد یک مشتری، افراد بیشتری به سمت شما می‌آیند و شما حلقه‌ای بزرگ از مشتریان وفادار را به دور خود جمع می‌کنید.

وبسایت تاثیر بسیار زیادی در بدست آوردن اعتماد مشتریان دارد.
در نظرسنجی‌هایی که اخیرا از کاربران اینترنت گرفته شده، اکثرا بین خرید از سایت یا پیج اینستاگرام، سایت را انتخاب کرده بودند. این نشان دهنده اهمیت ویژه این موضوع است. زیرا اعتماد جوهر فروش خوب است.

مهم‌ترین دلیلی که خیلی از افراد به آن اشاره می‌کنند امکان پرداخت امن از طریق وب سایت است.
پرداخت امن، داشتن فاکتور، چک کردن تمام مراحل توسط مشتری و داشتن یک پنل کاربری جذاب از مهم‌ترین دلایلی است که افراد از سایت خرید می‌کنند.

وبسایت یک خانه همیشگی را برای کسب و کار شما فراهم می‌کند.
داشتن یک سایت شخصی، حرفه‌ای بودن شما را به مشتریان نشان می‌دهد. زیرا به آن‌ها می‌گویید که من همیشه و هرجا در دسترس شما هستم. وبسایت خانه امن شما است.

اگر شروع کارتان از شبکه‌های اجتماعی بوده و هنوز در آن‌ها فعالیت می‌کنید ولی وب سایت ندارید، کمی نگران باشید. ممکن است روزی این واسطه‌ها به کلی از بین بروند مانند ساعت‌هایی که قطع می‌شوند و به کسب وکار شما ضربه بزرگی می‌زنند. زیرا در آن زمان نمی‌توانید فروش داشته باشید و پاسخگوی مشتریان نیستید.

این پلتفرم‌ها برای گسترش کسب و کار اینترنی بسیار مناسب هستند اما هر روز ترس از دست دادن خواهيد داشت. اگر روزی آن‌ها نباشند چه بلایی سر کسب و کار شما می‌آید؟
اما وبسایت خانه همیشگی شما است. زیرا هیچ تغییری روی یک سایت حرفه‌ای و قانونمند تاثیر منفی نخواهد گذاشت.

یکی از قابلیت‌های مهم وبسایت مدیریت راحت مشتریان است. شما به راحتی می‌توانید مشتریان قدیمی و جدید را از یکدیگر تشخیص دهید. برای هر مشتری تخفیف‌ها و جایزه‌های مجزا و متفاوت در نظر بگیرید. شما حتی می‌توانید رفتارهای مخاطبتان را زیر ذره بین قرار بدهید.

این امکانات در دل یک وبسایت وجود دارد. با مدیریت راحت مشتریان توسط سایت، نیاز نخواهید داشت که ماهانه هزینه زیادی برای پاسخگویی، به مدیرهای صفحات مجازی پرداخت کنید. شما می‌توانید هزاران مشتری را در یک لحظه مدیریت کنید.

چندین مشتری می‌توانند به آسانی در یک لحظه از شما خرید کنند و یا از خدمات شما بهره‌مند شوند. شما توسط یک وبسایت می‌توانید محصولات و خدمات مناسب هر مخاطب را دسته بندی کنید و برای آن شخص به نمایش بگذارید.

مسلما داشتن یک وبسایت به فروش بیشتر شما منجر می‌شود. اما هر سایتی این کار را برای شما نجام نمی‌دهد. وب سایت شما در ابتدا باید بتواند نیاز مخاطب را برطرف کند و از سرعت و امکانات بالایی برخوردار باشد. همچنین از لحاظ ظاهری با طراحی جذاب مخاطبان بیشتری را به خود جذب کند.

قابلیت‌هایی مانند دسته‌بندی محصولات، دسترسی در تمامی ساعات شبانه روز، داشتن پنل مشتری، آنالیز فروش و ارتباط با مشتریان در سراسر دنیا افزایش فروش را از طریق سایت ایجاد می‌کند. افزایش فروش صرفا برای یک محصول فیزیکی نیست بلکه می‌تواند دانلود فایل، رزرو خدمات و مواردی مانند این‌ها باشد.

در اکثر مواقع طراحی سایت رویای بسیاری از صاحبان کسب و کار را براورده می‌کند. زیرا در مدت کوتاهی افزایش نرخ فروش و سود دهی را به ارمغان می‌آورد.

خدمات طراحی سایت ایان

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت خدماتی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شخصی