سئو و بهینه سازی سایت

چرا سئو وب سایت ضروری است؟

سئو مخفف عبارت Search Engine Optimization است و شامل تمام استراتژی‌هایی می‌شود که وب سایت شما را به نتایج اول موتورهای جست و جو مانند گوگل می‌رساند. رسیدن وب سایت شما به رتبه‌های بالای گوگل افزایش بازدید از وبسایت شما را ایجاد می‌کند. ایان سعی دارد تا بهترین خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت را به شما عزیزان ارائه بدهد.

سئو یا بهینه سازی سایت یکی از پیچیده‌ترین روش‌ها برای یافتن جایگاه مناسب در جست و جوی گوگل است. هرچقدر سئو سایت شما قوی‌تر باشد، رقابت برای رقبایتان سخت‌تر خواهد شد. برعکس آن اگر سایت شما به خوبی سئو نشود نتیجه عکس را خواهد داشت.
هرچقدر سایتتان بهینه‌تر باشد جایگاهتان در جست و جو بهتر از رقبایتان می‌شود. یافتن کلمات کلیدی مناسب و استراتژی دقیق، به رسیدن وبسایت در صفحه اول گوگل کمک می‌کند و افزایش چشم‌گیر نرخ فروش در کسب و کار شما را به همراه دارد.

مهم‌ترین دلیلی که سئو را برای همه کسب و کارهای آنلاین ضروری می‌دانیم، ماندگاری آن است. شما با سئوی اصولی نیاز به تبلیغ‌های فراوان و هزینه‌های زیاد بدون بهره نخواهید داشت. سئو به شما این اطمینان را می‌دهد که یک بار برای همیشه کسب و کارتان را رشد دهید. ماندگاری طولانی عملکرد سئو از هزینه‌های بیهوده جلوگیری می‌کند زیرا در طولانی مدت اثر خود را به خوبی به جا می‌گذارد.

آژانس دیجیتال مارکتینگ ایان رویای رسیدن به رتبه‌ها برتر گوگل را برای شما برآورده می‌کند و با افزایش ورودی ارگانیک رشد چند برابر فروش را تجربه خواهید کرد.

افزایش بازدید از وب سایت
افزایش چشم‌گیر فروش روزانه
ماندگاری طولانی
کاهش هزینه‌های بیهوده

سئو چه تاثیری بر کسب و کار شما دارد؟

آگاه سازی برند یافتن مشتریان واقعی افزایش فروش

اگر دوست دارید برند شما بر سر زبان‌ها باشد، سئو را دست کم نگیرید.
سئو به شما و کسب و کارتان کمک می‌کند تا بیشتر دیده شوید. افراد زیادی نام شما یا برندتان را می‌شناسند و به مرور زمان به برندی مطرح تبدیل می‌شوید. امروزه که رقابت در هر حوزه‌ای زیاد شده است، بهترین استراتژی بازاریابی برندینگ است. آگاهی از برند به فروش بیشتر شما کمک می‌کند زیرا یک تمایز بزرگ بین شما و رقابایتان وجود دارد.

شما می‌توانید با به کار بردن روش‌های اصولی برندسازی، احساسات مختلف را در مخاطبتان ایجاد کنید. ایجاد احساسات به برندتان کمک می‌کند تا در ذهن ماندگار شود و مشتریان پایدار داشته باشید. همانطور که استیو جابز گفته است جوهر بازاریابی برند، با ایجاد یک خاطره میسر می‌شود.
آگاه سازی برند، کسب و کار شما را بر سر زبان‌ها می‌اندازد و این اتفاق به بیشتر دیده شدن کسب و کارتان کمک می‌کند. در نهایت فروشی بیشتر به همراه مشتریانی وفادار را به همراه دارد. مشتریانی که در نبودتان از برندتان حمایت می‌کنند و همواره قدردان شما هستند.

از آنجایی که بیش از 80% کاربران اینترنت جست و جو را برای رسیدن به اهدافشان انتخاب می‌کنند، رساندن جایگاه وبسایت شما به صفحات اول گوگل اهمیت زیادی پیدا می‌کند.
مشتریان شما می‌توانند با یک سرچ ساده به خدمات یا محصولات شما برسند. هرچه رتبه شما در جست و جوی گوگل پایین‌تر باشد مخاطبانتان راحت‌تر و سریع‌تر شما را پیدا می‌کنند. همچنین روزانه به تعداد مشتریانتان اضافه می‌شود و این یک فرصت مناسبی است که با خدمات مناسب آن‌ها را به مشتری همیشگی تبدیل کنید.

یافتن مشتریان واقعی یکی از چالش‌های بزرگ کسب و کارها است که اگر به درستی انجام شود افزایش فروش بی‌نظیری را به همراه دارد. سئو آن روشی است که به آسانی این کار را برای شما انجام می‌دهد. مخاطب هدف شما با انجام چند تکنیک سئو به راحتی به محصولات یا خدمات شما دسترسی پیدا می‌کند.
سئو تنها روشی است که اگر به درستی انجام شود، مشتریان واقعی و پایدار را برای شما به همراه دارد.

قطعا شما با سئوی اصولی به فروش بیشتر می‌رسید.
این اتفاق هنگامی ميافتد که شما با رعایت نکات سئو به صفحات اول بیایید.
هرچه سایت شما بهینه‌تر باشد مشتری بیشتری را جذب می‌کنید و تاثیر مستقیم در نگهداری آن‌ها دارد. یافتن مشتریان واقعی و پایدار معتمد بودن برند شما را به دیگران نشان می‌دهد. کاملا مشخص است که هرچه افراد بیشتری به شما اعتماد کنند فروش بیشتری خواهید داشت.

با رسیدن وبسایت شما به صفحات اول، افراد بیشتری از برند شما آگاه می‌شوند. شاید اکثر آن‌ها برای بار اول از خدمات و محصولات شما استفاده کنند و از مشتریان جدید شما به شمار می‌آیند. مهم این است که در نتیجه تجربه فروش بیشتر را برای شما به ارمغان می‌آورد.
علاوه بر این‌ها شما باید بتوانید مشتریانتان را راضی نگهدارید و در لحظه اول به خود جذب کنید. سئو به سایت شما کمک می‌کند تا در نتایج گوگل دیده شوید و تجربه کاربری خوب را برای مشتریان شما فراهم می‌کند. همه این‌ها در کنار هم فروش بیشتر و مشتریانی همیشگی را به همراه دارند.

خدمات سئو و بهینه سازی ایان

بهینه سازی وبسایت

لینک سازی داخلی و خارجی

تحقیق کلمات کلیدی

تولید محتوای سئو شده

تبلیغات گوگل

آنالیز سایت شما و رقبا

ایجاد بک لینک توسط نیروی انسانی

بهینه سازی ساختار کد نویسی وبسایت

چرا خدمات سئو ایان از بقیه بهتر است؟

فعالیت متخصصان حرفه‌ای در تیم ایان

تجربه و فعالیت در حوزه بهینه سازی سایت

نتیجه بخش بودن فعالیت‌ها

رضایت مشتریان